RCS AKADEMİ KAYIT

RCS akadEMİ 2017 ÖN-KAYITLARI 22 MART'ta başladı!

on-lıne kayıt için lütfen Aşağıya İnİnİz!


Program detayları için lütfen RCS AKADEMİ sayfamızı ziyaret ediniz.

Ön kayıt formunu doldurmadan önce lütfen RCS ACADEMY 2017 Kural ve YöNEtMELİĞİ'ni okuyunuz. 

RCS Akademi, RCSummer Programı'ndan farklı bir program olup Robert Kolej’in en iyi ve en deneyimli öğretmenlerinin pazartesiden perşembeye saat 8:15-12:00 arasında vereceği yarım günlük kurslardan oluşmaktadır. 

RCS Akademi'ye kayıt yaptırabilmek için programın başlangıcı itibariyle 14, 15, 16 yaşında olmak ya da 2017-2018 eğitim döneminde 8. sınıfa devam ediyor olmak gerekmektedir. 

Katılımcılar her dönem için yalnızca bir kursa katılabilirler. Kursların her biri 2 hafta sürer ve 3 farklı dönem seçeneği bulunur. Tüm kurslar İngilizce verilir.

Lütfen doğru dönem formunu girdiğinize emin olunuz. Dönem değişikliği yapmak istediğiniz takdirde kontenjan durumuna göre kaydınız yedek listeye geçebilir.

Kayıt için lütfen aşağıdaki butonlara tıklayınız!

ÖN KAYIT İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR:

RCS Akademi ön kayıtları sadece ONLINE yapılmaktadır.

Kayıt sırasında en iyi sonucu alabilmek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızı ve web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanmanızı öneririz.

Ön kayıt sırasında yanınızda bulundurmanız gerekenler:

  • Kaydı yapılacak çocuğun adı/soyadı/doğum tarihi
  • Kaydı yapılacak çocuğun/çocukların TC kimlik numarası ya da TC vatandaşı değilse pasaport numarası
  • Katılımcının kayıtlı olduğu okul adı (RCS Akademi'ye kayıt yaptırabilmek için programın başlangıcı itibariyle 14, 15, 16 yaşında olmak ya da 2017-2018 eğitim döneminde 8. sınıfa devam ediyor olmak gerekmektedir.2017 yılında RCSummer programına, haziran 2017 itibariyle 2'nci, 3'üncü, 4'üncü, 5'inci, 6'ncı, 7'nci, veya 8'inci sınıfı bitirmiş olan çocuklar için kayıt yaptırılabilir)
  • Kayıttan sorumlu olacak kişinin (anne, baba, teyze, asistan vb.) iletişim bilgileri
  • Size ulaşabileceğimiz iki farklı e-posta adresi
    (RCSummer bilgilendirme e-postaları, şirket e-postalarının güvenlik duvarına takılabildiği için kullanmakta olduğunuz güncel bir başka e-posta adresi eklemenizi öneririz, aksi takdirde e-postalarımız size ulaşmayabilir.)

 

PROGRAM ÜCRETİ

*Program ücretine öğle yemeği ve atıştırmalığı dahildir. Servis ücreti dahil değildir. 
*Mezun indirimi anne ya da baba Robert Kolej mezunu ise geçerlidir. Kardeş indirimi her iki kardeşe de uygulanır. Mezun ve kardeş indirimlerinden yalnızca bir tanesi uygulanır.

ULAŞIM

Gürsel Servis Şirketi tarafından sağlanacaktır. Gürsel, kayıt yaptırmaya hak kazanan velilerle güzergah ve ödeme bilgileri ile ilgili iletişime geçecektir.


Programdan elde edilen tüm gelir Robert Kolej burs fonuna aktarılmaktadır.
© Copyright 2017 RCSummer