ANASAYFA

 

RCSummer 2018 TARİHLERİ BELİRLENDİ!

bİRİNCİ dÖNEM  - 4 hAFTA

2 Temmuz Pazartesi – 27 Temmuz Cuma

İKİNCİ dÖNEM - 3 HAFTA

30 Temmuz Pazartesi – 17 Ağustos Cuma


* Eğer daha önce RCSummer programına katıldıysanız, e-posta adresiniz veri tabanımızda kayıtlıdır. Size, ön kayıtlar başlamadan önce e-posta gönderilecektir. Eğer e-posta adresinizde bir değişiklik varsa ya da daha önce programımıza katılmadıysanız, vErİ tabaNı forMuNu doldurduğunuz takdirde, kayıtlar başlamadan bilgilendirme e-postası alabilirsiniz.


RCSUMMER PROGRAMI

RCSUMMER PROGRAMI'NIN HEDEFİ

RCSummer genç katılımcılara yönelik bir yaz programıdır. Programın amacı, katılımcıların, eğlenceli ve sürükleyici aktivitelerle İngilizce konuşulan bu ortamdan mümkün olduğunca faydalanmalarını sağlamanın yanı sıra saygı, dürüstlük, empati, sportmenlik, başkalarına ve çevreye duyarlılık gibi değerleri paylaşmaktır.

PROGRAM

Programda kimi aktiviteler günlük/haftalık/dönemlik bir düzende tekrarlanmakla beraber her birinin, katılımcıların yeteneklerine ve ilgi alanlarına uygun seçimler yapabilecekleri bir çeşitlilik içerisinde sunulmasına özen gösterilir. Aktiviteler genç, yetenekli, anadili İngilizce olan veya çift dilli rehber öğretmenlerce yürütülmektedir. RCSummer’ın amacı her yıl yenilenen teması ve özgün aktiviteleri ile genç katılımcılara Türkiye’de İngilizce konuşma ve anlama becerilerini geliştirebilecekleri büyülü bir ortam yaratmak ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır. Programla ilgili daha detaylı bilgi için RCSUMMER PROGRAM İÇERİĞİ sayfamızı ziyaret ediniz.

YAŞ GRUBU

Haziran 2017 itibariyle 2'nci, 3'üncü, 4'üncü, 5'inci, 6'ncı, 7'nci veya 8'inci sınıfı bitirmiş olan katılımcılar için kayıt sistemi açıldığında ön kayıt yaptırabilirsiniz.

RCSUMMER PROGRAMI KAYITLARI

RCSummer kayıtları sadece “ONLINE” olarak yapılmaktadır. Kontenjan sınırlı ve talep çok yoğun olduğu için ön kayıtlar, başvuru sırasına göre alınır. Kayıtlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen RCSUMMER kayıt sayfasını ziyaret ediniz.


RCS AKADEMİ PROGRAMI

RCS AKADEMİ HEDEFİ 

RCS Akademi, Robert Kolej’in en iyi ve deneyimli öğretmenleri tarafından verilen yarım günlük kurslardan oluşan bir yaz programıdır. Amacımız, okul deneyimlerinden daha farklı ve yeni kurslarla katılımcılara eğlenceli ve heyecanlı öğrenme fırsatları yaratmak; ve saygı, dürüstlük, empati, sportmenlik, başkaları ve çevre için duyarlılık gibi değerleri paylaşmaktır.

PROGRAM YAŞ GRUBU

Robert Kolej’in en iyi ve en deneyimli öğretmenlerinin pazartesiden perşembeye saat 8:15-12:00 arasında vereceği yarım günlük kurslardan oluşmaktadır. Tüm kurslar İngilizcedir. Kurslarla ilgili daha detaylı bilgi için RCS AKADEMİ sayfamızı ziyaret ediniz.

YAŞ GRUBU

RCS Akademi'ye kayıt yaptırabilmek için kursun başladığı tarih itibariyle 14, 15 veya 16 yaşında olmak ya da 2017 - 2018 eğitim döneminde 8. sınıf, hazırlık veya 9. sınıfa devam ediyor olmak gerekmektedir.

RCS AKADEMİ KAYIT

RCS Akademi kayıtları sadece “ONLINE” olarak yapılmaktadır. Ön kayıtlar, başvuru sırasına göre alınır. Kayıtlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen RCS AKADEMİ KAYIT sayfasını ziyaret ediniz.


Programdan elde edilen tüm gelir Robert Kolej burs fonuna aktarılmaktadır.
© Copyright 2017 RCSummer