RCSUMMER KAYIT

RCSUMMER 2017 öN kayıtları
hEr İKİ döNEM İÇİN dE 1 mart'ta başlaMıştır.

Değerli Veliler,

Ön kayıt formunu doldurmadan önce lütfen RCSuMMEr 2017 Kural ve YöNEtMELİĞİ'ni okuyunuz. 

Lütfen doğru dönem formunu girdiğinize emin olunuz. Dönem değişikliği yapmak istediğiniz takdirde kontenjan durumuna göre kaydınız yedek listeye geçebilir.

 

ÖN KAYIT İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR:

RCSummer ön kayıtları sadece ÇEVRİM İÇİ yapılmaktadır.

Kayıt sırasında en iyi sonucu alabilmek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızı ve web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanmanızı öneririz.

Ön kayıt sırasında yanınızda bulundurmanız gerekenler:

  • Kaydı yapılacak çocuğun adı/soyadı/doğum tarihi
  • Kaydı yapılacak çocuğun/çocukların TC kimlik numarası ya da TC vatandaşı değilse pasaport numarası
  • Katılımcının kayıtlı olduğu okul adı (2017 yılında RCSummer programına, haziran 2017 itibariyle 2'nci, 3'üncü, 4'üncü, 5'inci, 6'ncı, 7'nci, veya 8'inci sınıfı bitirmiş olan çocuklar için kayıt yaptırılabilir)
  • Kayıttan sorumlu olacak kişinin (anne, baba, teyze, asistan vb.) iletişim bilgileri
  • Size ulaşabileceğimiz iki farklı e-posta adresi
    (RCSummer bilgilendirme e-postaları, şirket e-postalarının güvenlik duvarına takılabildiği için kullanmakta olduğunuz güncel bir başka e-posta adresi eklemenizi öneririz, aksi takdirde e-postalarımız size ulaşmayabilir.)

Kontenjan sınırlı ve talep çok yoğun olduğu için ön kayıtlar başvuru sırasına göre alınmaktadır. Kontenjan dolduktan sonra yapılan ön kayıtlar otomatik olarak başvuru sırasına göre yedek listesine geçmektedir. Ön kayıtlar başlar başlamaz ön kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Ön kayıt yaptırıp asil listeye girmeye hak kazanan kişilere "kayıt tamamlama" e-postası iki gün içerisinde gönderilecektir.

Her kardeş için aynı gün içinde ayrı ön kayıt formu doldurulması gerekmektedir. Kardeşlerden birinin asil listeye girmesi diğer kardeşin de otomatik olarak asil listeye girmesini sağlar.

PROGRAM ÜCRETLERİ

*Program ücretine öğle yemeği, sabah ve akşam üzeri atıştırmalıkları dahildir. Servis ücreti dahil değildir. 
*Mezun indirimi anne ya da baba Robert Kolej mezunu ise geçerlidir. Kardeş indirimi her iki kardeşe de uygulanır. Mezun ve kardeş indirimlerinden yalnızca bir tanesi uygulanır.

Ulaşım

Gürsel Servis Şirketi tarafından sağlanacaktır. Gürsel, kayıt yaptırmaya hak kazanan velilerle güzergah ve ödeme bilgileri ile ilgili iletişime geçecektir.


Programdan elde edilen tüm gelir Robert Kolej burs fonuna aktarılmaktadır.
© Copyright 2017 RCSummer